Kdo jsem a jaká je moje cesta

Ahoj, jsem Iva Riederová a vítám tě na mém blogu!

Foto Iva Riederova

Co mě přivedlo k mentálnímu tréninku?

Jsem tanečnice standartních tanců (Waltz, Tango, Valčík, … však to znáte) a díky náhodě jsem se ocitla na přednášce o mentální přípravě tanečníků. Tanci se věnuji už mnoho let a snažím se neustále hledat další a další informace na mé cestě za svým osobním mistrovstvím. Moje cesta mě dovedla až k národní reprezentaci, ke studiu psychologie na univerzitě a práci na krizové lince.

Díky tanci, práci i mému studiu jsem získala hodně zkušeností, informací a kontaktů ve sportovní psychologii, mentálním tréninku a koučinku.“Babrání“ se v těchto věcech mě prostě baví a stalo se mým koníčkem, tak bych se tady na blogu chtěla zkrátka o všechno podělit.

Svůj koníček jsem rozvinula díky studiu psychologie na Masarykově Univerzitě a k tomu navíc studiu sportovní psychologie na britské University of Portsmouth. A díky tomu mám to štěstí a můžu svým koníčkem a povoláním pomáhat i vám ostatním.

 Moje mise

Mým cílem je umožnit vám poznat a vyzkoušet si, co je to mentální trénink. Jaké jsou jeho výhody a nevýhody, kde je limit mentálního tréninku a jaké techniky a nástroje do tohoto tréninku spadají.

Dále vám chci ukázat, v čem všem jde mentální trénink využít a umožnit vám vyzkoušet si, že základní mentální trénink v pohodlí domova. Zkrátka a dobře mentální trénink jde využít všude možně – ať jste elitní sportovec, top manažer, matka na mateřské, nebo ještě školák. Je jedno, co děláte, hlavní je mít chuť dozvědět se a vyzkoušet něco nového a poznat sebe sama.

Kdyby jste na mě měli nějaké otázky, neváhejte mě kontaktovat 😉 .

Přeji příjemné čtení!

1 thought on “Kdo jsem a jaká je moje cesta”

  1. V jednoduchosti je krása, proto se mi tento blog libí. Je jasný a vystižný, jednoduché obrázky mi navíc pomáhají upevnit informace z článku 🙂 Za mě super práce 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *