O mně

Mgr. Iva Riederová, Msc.

Foto Iva Riederova

Jmenuji se Iva Riederová, vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Filozofické fakultě Masarykovi Univerzity v Brně a psychologii sportu na University of Portsmouth ve Velké Británii.

Celé svoje dětství a dospívání jsem se pohybovala v oblasti sportu a necelých 20 let jsem se věnovala sportovnímu tanci, kde jsem působila i na mezinárodní úrovni a národní reprezentaci. Aktuálně se věnuji i bojovým sportům. Na vlastní kůži jsem tedy zažila, co sport na vysoké úrovni dává i bere, jakým problémům sportovci musí čelit a co znamená započetí i ukončení sportovní kariéry.

Jsem velice aktivní člověk, který se neustále snaží nabývat nové zkušenosti, a tak jsem se dostali i k práci na telefonické krizové lince. Zde jsem zjistila, jak silné mohou být životní příběhy některých lidí a jakou úlevu může přinést už pouhá možnost svěřit se s prožívanými pocity a zažívanými problémy. Tato zkušenost mi změnila pohled na pomoc mým klientům a dala vzniknout nápadu krizové intervence pro sportovce.

 Moje mise

Věřím, že každý člověk může dosáhnout svých snů – když si to můžeme představit, máme i možnost toho dosáhnout. Mým cílem je tedy prostřednictvím krizové intervence, koučinku, mentálního tréninku a sportovní psychologie pomoci lidem plnit si své cíle a sny, překonat limity a dosáhnout rovnováhy v životě.

Věřím, že pro zlepšení vašeho aktuálního stavu a posunu v před, nemusíte dělat pouze drastické změny. I drobnými kroky k lepšímu můžete dosáhnout uspokojivých výsledků.

  1. David

    19 listopadu, 2018 at 12:17 pm

    V jednoduchosti je krása, proto se mi tento blog libí. Je jasný a vystižný, jednoduché obrázky mi navíc pomáhají upevnit informace z článku 🙂 Za mě super práce 🙂

Comments are closed.