Poskytovné služby

Co odděluje vítěze a poražené?

Co rozhoduje o tom, kdo uspěje a kdo ne?

Co určuje, zda člověk dosáhne či nedosáhne svých snů?

Peníze, zázemí, snaha, genetika, fyziologie? Ano, tyhle faktory mají veliký vliv, ale ruku na srdce, jsou tohle opravdu ty věci, které rozhodují nejtěsnější zápasy, které určují naše přežití pod tlakem, které z lidí dělají legendy? Určitě tušíte, že ne. V takovýchto rozhodujících chvílích je nejdůležitější nastavení vaší mysli.

A právě s tímto pracuji – s nastavením mysli správným směrem. Nastavení směrem, který vás přestane omezovat a začne vás přibližovat k vašim snům a cílům. Zaujalo vás to? Tak to vyzkoušejte!

Co mentální trénink v mém podání obnáší?

Jak jsem již psala, ve své práci se zaměřuji především na změnu myšlení!

Často se stává, že když řešíme určité problémy, snažíme se dělat změny a tvrdě pracujeme na sobě a svých snech, jsme na tolik ponořeni do problematiky, že se nedíváme napravo a nalevo a vidíme pouze překážky a omezení, které nám brání v uskutečnění našich snů. Proto pracuji primárně se změnou mentálního nastavení, což klientům odkrývá nové skutečnosti, nové možnosti a nové zdroje pro zvládnutí situace a pokračování v cestě za splněnými sny.

Nečekejte proto, že se budu tvářit jako odborník a budu rozdávat erudované návody, jak byste lépe měli žít vlastní život. Naopak věřím, že největším odborníkem na váš život a na váš problém jste vy! Že si to nemyslíte? No tak si domluvte konzultaci.

smutný panáček - šipka - panáček s medajlí na krku.  Výsledek konzultace, mentální trénink

Poskytuji:

krizovou intervenci pro sportovce

Pro koho jsou krizové intervence určeny? Tyto služby můžou využít libovolní sportovci, na které je toho zkrátka už moc a potřebují podporu v těžké situaci. Jsem si vědoma, že sport může ovlivňovat celý život, nemusí se proto jednat pouze o sportovní problém. Téma je na Vás, já poskytuji bezpečné prostředí pro zmírnění akutního stavu.

Jak? Konzultace je možné uskutečnit po telefonu, Skypu, nebo při osobním setkání v Brně

Cena? 200 Kč/30 min

individuální konzultace

Pro koho jsou konzultace určeny? Mentální trénink může pomoci komukoliv. Zaměřuji se především na sportovce, jejich rodiče i trenéry, nebo také na manažery, hudebníky, tanečníky či lékaře.

Kde? Konzultace je možné uskutečnit online prostřednictvím Skypu či osobně v Brně.

Cena? 400 – 600 Kč (v závislosti na formě setkávání a náročnosti problematiky)

pravidelné relaxační workshopy

Pro koho jsou relaxace určeny? Na semináři uvítáme kohokoliv, kdo se chce alespoň na hodinku dostat z víru každodenního života, odpočinout si a spojit se sám se sebou.

Co? Seminář je originální kombinací relaxačních, imaginačních a bioenergetických technik, takže se máte opravdu na co těšit.

Kde? V Brně (prostory jsou v řešení)

Kdy? Od září, každý pátek (čas bude upřesněn)

Cena? 150 Kč/hodina (možnost zakoupení zvýhodněné permanentky)

Zástup panáčku, držících se za ruce, mentální trénink pro skupiny

skupinové semináře a workshopy na přání

Pro koho jsou semináře určeny? Mentální trénink je vhodný i pro jakkoliv velké týmy ať již sportovců, trenérů či pracovníků

Forma? Semináře je možné uskutečnit pouze jako krátký doplněk vašich soustředění či školení, nebo jako jednorázovou delší akci.

Cena? Dohodou dle formy, velikosti skupiny, tématu a místa semináře

Moje fotografie