Poskytovné služby

Co odděluje vítěze a poražené?

Co rozhoduje o tom, kdo uspěje a kdo ne?

Co určuje, zda člověk dosáhne či nedosáhne svých snů?

Peníze, zázemí, snaha, genetika, fyziologie? Ano, tyhle faktory mají veliký vliv, ale ruku na srdce, jsou tohle opravdu ty věci, které rozhodují nejtěsnější zápasy, které určují naše přežití pod tlakem, které z lidí dělají legendy? Určitě tušíte, že ne. V takovýchto rozhodujících chvílích je nejdůležitější nastavení vaší mysli.

A právě s tímto pracuji – s nastavením mysli správným směrem. Nastavení směrem, který vás přestane omezovat a začne vás přibližovat k vašim snům a cílům. Zaujalo vás to? Tak to vyzkoušejte!

smutný panáček - šipka - panáček s medajlí na krku.  Výsledek konzultace, mentální trénink

Co mentální trénink v mém podání obnáší?

Jak jsem již psala, ve své práci se zaměřuji především na změnu myšlení!

Často se stává, že když řešíme určité problémy, snažíme se dělat změny a tvrdě pracujeme na sobě a svých snech, jsme na tolik ponořeni do problematiky, že se nedíváme napravo a nalevo a vidíme pouze překážky a omezení, které nám brání v uskutečnění našich snů. Proto pracuji primárně se změnou mentálního nastavení, což klientům odkrývá nové skutečnosti, nové možnosti a nové zdroje pro zvládnutí situace a pokračování v cestě za splněnými sny.

Nečekejte proto, že se budu tvářit jako odborník a budu rozdávat erudované návody, jak byste lépe měli žít vlastní život. Naopak věřím, že největším odborníkem na váš život a na váš problém jste vy! Že si to nemyslíte? No tak si domluvte konzultaci.

Aktuálně nabízím:

Moje fotografie